Nov 052009

Miništruješ? Chceš navštíviť Rím? tak poď

S Dominom do Ríma

Za týmto názvom sa skrýva súťaž pre slovenských miništrantov, ktorá vyvrcholí Medzinárodným stretnutím miništrantov v Ríme v auguste 2010.

Pre koho je súťaž určená?

Prihlásiť sa môžu miništranti, ktorí dovŕšia najneskôr v máji 2010 vek 12 rokov. Súťaž je určená pre farské miništranstké skupinky. Každý mesiac poskytneme skupinke študijné materiály a v februári a máji si najlepší piati z farnosti zmerajú svoje sily v dekanátnych súťažiach (diecéza Žilina), prípadne v diecéznom kole.
Súťaž začína v novembri, tak sa rýchlo poraď s kňazom vo svojej farnosti a s ostatnými miništrantmi a ideme do toho.

Pravidlá súťaže

Súťaž prebieha v dvoch moduloch. Prvý je určený pre miništrantov Žilinskej diecézy, druhý pre miništrantov z ostatných diecéz. Pravidla si môžeš prečítať po kliknutí na : Pravidlá súťaže – Žilinská diecéza